Sepet
Sepetiniz boş.
Anket
Bilgisayarınızda Kullandığınız İşletim Sitemi Lisanslı mı ?
EVET
HAYIR

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Hizmetlerimiz

Firmamız, Bilgi İşlem ve IT Destek ihtiyaçlarına yönelik her türlü bakım, onarım, teknik servis, veri kurtarma, her türlü bilişim ürünleri, yazılım, ofis ve tüketici elektroniği, sarf malzame satışı, paket proğram yazılımı, web tasarımı, Network, Güvenlik kamera sistemleri kurulumu, LED- Kayan yazı sistemleri üzerine satış ve bakım hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda markalaşmış, kalitesini kanıtlamış saygın markaların satış ve servis hizmetleri bayiliğini de yapan firmamız, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerin yelpazesini sürekli arttırmaktadır.
Gerek servis bakım anlaşmaları yoluyla, gerekse anlık yerinde tamir ve bakım müdahalelerinde; hızlı ve kalıcı çözümler üretmeyi planlayarak, müşteri probleminin en kısa sürede çözümlemesini hedeflemekte ve uzman ekibiyle bu doğrultuda organize olmaktadır.
Firmamız kurumsal ve kullanıcılara, gerek yıllık bakım sözleşmeleri kapsamı içerisinde gerekse yıllık bakım anlaşması olmadan müşterinin talebi doğrultusunda 7/24 kalıcı ve kaliteli bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Site İçi Arama
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:
Haber ve Duyurular
Evde Kal...
Tarih: 20/04/2020
Ülke ve dünya insanları olarak zor günlerden geçiyoruz. Corona Virüs sa... Devamını oku...
Korono Virüsü
Tarih: 20/04/2020
Dünya Sağlık Örgütü  Corona Virüs (Covid-19) salgınıyla ilgili k&uum... Devamını oku...

   Tüm haberler
İstatistikler
Toplam: 56301
Aktif: 1
Bugün: 22
Dün: 13

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: SYSTEM 2000 Bilişim-Danışmanlık