Sepet
Sepetiniz boş.
Anket
Bilgisayarınızda Kullandığınız İşletim Sitemi Lisanslı mı ?
EVET
HAYIR

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Teknik Servis

Firmamız hem kurumsal hem bireysel kullanıcılarına yönelik teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda meydana gelen donanımsal yada yazılımsal gibi sorunların firmamız teknik ekibince onarımı ve yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır.
Uzaktan teknik destek;  siz müşterilerinin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.
Bakımlar, acil çağrılar; acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz  sorunlara yerinde müdahale ederek ve sorununuzu en kısa zamanda çözüme ulaştırılacaktır.
Danışmanlık; teknolojideki yeni gelişmelerden yararlı olabilecek kampanyalardan sizleri sürekli haberdar ederek, daha verimli, güvenli, hızlı ve kesintisiz çalışmasınız için size tavsiyelerde bulunacak. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapacaktır.
Yedekleme; günümüz teknolojisinde, virüsler, dış etkenler, yada kullanıcı hataları nedeniyle geriye dönüşü olmayan birçok veri kaybı yaşanabilmektedir, geri dönüşü olmayan zararlar için yedekleme hizmetleri ile yanınızdayız. İster manuel ister otomatik olarak saatlik, günlük, haftalık, aylık yedekleme çözümleri sunmaktayız.

Site İçi Arama
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:
Haber ve Duyurular
Evde Kal...
Tarih: 20/04/2020
Ülke ve dünya insanları olarak zor günlerden geçiyoruz. Corona Virüs sa... Devamını oku...
Korono Virüsü
Tarih: 20/04/2020
Dünya Sağlık Örgütü  Corona Virüs (Covid-19) salgınıyla ilgili k&uum... Devamını oku...

   Tüm haberler
İstatistikler
Toplam: 56301
Aktif: 1
Bugün: 22
Dün: 13

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: SYSTEM 2000 Bilişim-Danışmanlık